Přihlášení
Ztratili jste heslo?
602 330 600,    603 706 833

Velkoobchodní spolupráce

Sekce velkoobchod - informace pouze pro firmy, prodejce, dealery a obchodníky.

 

 

 


 

 

  Jak se stanu vaším dealerem?

Dealerem nakupujícím za zvýhodněné velkoobchodní ceny se u nás může stát každá právnická či fyzická osoba podnikající v obchodní činnosti, která zboží nakupuje k dalšímu prodeji. Stačí se na tomto eshopu zaregistrovat, vyplnit všechny požadované údaje a poslat nám krátký email s představením Vaší firmy a kontakty na Vás. Poté Vám administrátor stránek přidělí Vaši dealerskou cenovou skupinu, tzn. že po přihlášení Vaším zvoleným jménem a heslem se Vám budou automaticky zobrazovat velkoobchodní ceny přímo u zboží. První nákup za velkoobchodní ceny není nijak pevně limitován částkou nebo množstvím. Vyhrazujeme si však právo u objednávek zjevně neurčených k dalšímu prodeji (např. jedna navigace a pod.) objednávku pozastavit a kontaktovat Vás. Toto platí pouze u první objednávky u nás, další Vaše objednávky nejsou z naší strany nijak limitovány.

 

 

 Jaké ceny budu mít jako dealer?

Ty nejlepší možné! Nepatříme k firmám, které nové dealery zařazují nejdříve do horších kategorií a požadují velký obrat pro přeřazení do lepších cen. My Vám přiřadíme rovnou nejlepší dealerskou kategorii. Tyto ceny jsou Vám přiřazeny trvale, bez ohledu na výše odběrů a můžete se tak spolehnout na vždy jistý zisk. Jediné, co se Vám může stát, je to, že když Vaše odběry zboží budou vyšší než u jiných dealerů, přidáme Vám ještě jako bonus nějakou další slevu - samozřejmě jen pokud budete souhlasit  

 

 

 Kolik zaplatím za přepravu zboží jako dealer ?

 (ceny dopravného jsou uvedeny včetně DPH 20%)

  Objednávky nad 3.000,- Kč včetně DPH jsou zasílány ZDARMA!

Objednávky s cenou nižší než 3.000,- Kč
(2 .500,- Kč bez DPH)

Dobírka

Převodem

Hotově

PPL - expresní balíková přepravní služba

150,-

90,-

-

Česká pošta - balík do ruky

159,-

99,-

-

Zásilkovna

99,- 69,-  -
Osobní odběr v našem skladu

-

ZDARMA

ZDARMA

 

     

 

 

 Kdy a jak mi bude zboží doručeno ?

Objednávky zasílané na dobírku jsou vyřízeny a odeslány nejpozději následující pracovní den. Objednávky placené převodem na účet jsou odeslány v den přijetí platby na náš účet. Jako přepravce lze zvolit i Českou poštu a Zásilkovnu, pro dealery však doporučujeme používat přepravní službu PPL. Zboží je také možné převzít osobně nebo zmocněnou osobou u nás v sídle firmy.

 

 

  Mohu zboží nakoupené za dealerské ceny případně vrátit ?

Všechny prodeje realizované za dealerské ceny k dalšímu prodeji jsou uzavřeny podle občanského zákonníku a proto na ně nelze uplatnit nároky vznikající koncovému spotřebiteli.  Zboží tedy v tomto případě vrátit nelze. Je však možná případná dohoda o výměně a pod.

 

 

  Jak je to se zárukou na zboží pro další prodej a se servisem ?

Na veškeré zboží Vám poskytujeme záruku 24 měsíců od data fakturace. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme v naše vlastním servisním středisku v sídle firmy. Není-li dohodnuto jinak, u záručních oprav hradí přepravné vždy odesílající strana (tzn. Vy k nám a my k Vám), u pozáručních oprav hradí všechny náklady vlastník zboží.

 

 

 Nenašli jste odpověď na Vaši otázku ?

V tom případě nás prosím neváhejte kontaktovat - rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy, popř. dojednáme obchodní podmínky speciálně pro Vás. Zakládáme si na individuálním a osobním přístupu ke všem našim zákazníkům.

 

 


    

 

 

 

 

Těšíme se na spolupráci!

 


    

 

 

Kontakt

Telefony:
313 573 401 (prodejna)
602 330 600 (eshop)
603 706 833 (sklad, servis)
603 706 833 (Zásilkovna)


Email: xtech@xtech.cz

 

Bankovní spojení:

Fio banka, a.s.
Č. účtu: 2800262550/2010
Komerční banka, a.s.
Č. účtu: 107-2275630297/0100


Najdete nás i na MALL.CZ

 XtechSoftware
Program XtechData
Exporty a importy dat (CSV, XML z programu Pohoda pro Podání online České pošty, PPL, GLS, DPD, InTime WE|DO, Geis, GLS, Zásilkovna, Uloženka a další. Import objednávek - Aukro, Alza Trade, Mall Partner prodej - XML feedy.
Vše co potřebujete pokud máte eshop, Pohodu a posíláte zásilky.

www.XtechData.cz

Platební metody

Poslední aktualizace

28.05.2024 16:26

Výběr měny

© 1991 - 2024 Xtech electronics s.r.o., Všechna práva vyhrazena.