Přihlášení
Ztratili jste heslo?
602 330 600,    603 706 833

Jakými způsoby je možné platit?

Platba dobírkou  

Zaplatíte hotově při převzetí zásilky od doručovatele, případně při vyzvednutí uložené zásilky na poště.

Zaplatíte hotově přímo řidiči přepravní služby.
Zaplatíte hotově nebo kartou na vámi zvolené pobočce Zásilkovny.

 


 

 

Platba převodem z účtu
Fio banka a.s. Platba z libovolné banky na náš účet u FIO banka a.s. Pokud máte účet také Vy u FIO Banka a.s., je připsání na účet okamžité a ihned zboží odesíláme. Z jiné banky trvá převod na náš účet jeden pracovní den.
0 Komerční banka a.s. Platba z libovolné banky na náš účet u KB. Pokud máte účet také Vy u KB, je připsání na účet okamžité a ihned zboží odesíláme. Z jiné banky trvá převod na náš účet jeden pracovní den.

 

 


 

Platba hotově
Platí pouze při osobním převzetí zboží v naší vzorkové prodejně v sídle firmy (Nové Strašecí). Neplatíte samozřejmě žádné poplatky.


   0

 

Chcete-li platit bezpečně a jednoduše, aniž byste se museli zdlouhavě registrovat a zadávat svá citlivá data? Využijte možnosti, kterou vám nabízí platební brána PayU.
PayU zprostředkovává online platby, které jsou rychlé, jednoduché a hlavně bezpečné. Díky naší aktivní spolupráci s bankami a dalšími finančními institucemi vám můžeme nabídnout portfolio mnoha platebních metod, od rychlého online převodu (Česká spořitelna, Raiffeissen BANK, Komerční banka, mBank, Sberbank, Fio Banka, Moneta Money Bank, ČSOB, ERA/Poštovní spořitelna) až po přímou platbu kartou (VISA, MasterCard). Vše důkladně zabezpečené pomocí nejmodernějších technologií a pod kontrolou České národní banky.
Partnerské banky PayU podporují možnost platit na internetu rychlým bankovním převodem. Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. Obchodník tak dostane potvrzení o převodu peněz a může Vámi zakoupené zboží předat do expedice.
Pro transakce uskutečněné platebními kartami přes platební bránu GPE podporujeme řešení 3D Secure. To je vyvinuté na bázi nejmodernější aplikace kartových asociací. Jedná se o mezinárodně standardizovaný proces pro zpracování plateb pomocí platebních karet na internetu. Platební karty ověřujeme ještě předtím, než jsou použity. Platby kartami jsou ověřovány v autorizačním centru PayU, proto jsou osobní údaje zákazníka chráněny a zabezpečeny proti zneužití obchodníkem, nebo třetí stranou.
Vaše pohodlí a zabezpečení online plateb je naší největší prioritou. Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvímm platební brány  PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem.

 

  

Bezpečné platby kartou:

Okamžité bankovní převody:

0       
a další  platby našeho eshopu přes PayU:
0 0

 

 

 

 

 

Kontakt

Telefony:
313 573 401 (prodejna)
602 330 600 (eshop)
603 706 833 (sklad, servis)
603 706 833 (Zásilkovna)


Email: xtech@xtech.cz

 

Bankovní spojení:

Fio banka, a.s.
Č. účtu: 2800262550/2010
Komerční banka, a.s.
Č. účtu: 107-2275630297/0100


Najdete nás i na MALL.CZ

 XtechSoftware
Program XtechData
Exporty a importy dat (CSV, XML z programu Pohoda pro Podání online České pošty, PPL, GLS, DPD, InTime WE|DO, Geis, GLS, Zásilkovna, Uloženka a další. Import objednávek - Aukro, Alza Trade, Mall Partner prodej - XML feedy.
Vše co potřebujete pokud máte eshop, Pohodu a posíláte zásilky.

www.XtechData.cz

Platební metody

Poslední aktualizace

24.07.2024 11:41

Výběr měny

© 1991 - 2024 Xtech electronics s.r.o., Všechna práva vyhrazena.