Přihlášení
Ztratili jste heslo?
602 330 600,    603 706 833

Jak reklamovat?

Všechny naše výrobky procházejí ve výrobě vždy přísnou výstupní kontrolou a celý výrobní proces je certifikován kvalitou ISO 9001:2000. Pokud i přesto máte s Vaším výrobkem nějaký problém, doporučujeme kontaktovat nejprve naše servisní středisko v prac. dny 9-18h. (tel.. 603 706 833, 602 330 600, email: servis@xtech.cz ) s popisem Vašeho problému. Ne vždy se totiž musí nutně jednat o závadu a případnou konzultací s naším technikem můžete problém vyřešit i bez zasílání zboží do servisu. Např. u tabletů a telefonů (ne u navigací, kde tímto smažete licence programu) důrazně doporučujeme nejdříve provést "Obnovení továrního nastavení" aby se vyloučily případné chyby instalovaných aplikací, služeb či nastavení. Pokud Vám chybně zhasíná obrazovka Vašeho chytrého telefonu při hovorech, nejedná se o vadu, ale pouze o chybně nakalibrovaný senzor proximity (als_ps) - stačí jej znovu správně nakalibrovat, postup Vám rádi zašleme na email. 
Pokud se během záruční doby na výrobku vyskytne závada, způsobená prokazatelně výrobní vadou či vadou použitých materiálů, bude Vám tato bezplatně odstraněna v našem servisním středisku. Záruční doba je dva roky ode dne prodeje, na baterie obecně (opotřebení a životnost) je stanovená záruka šest měsíců. Více informací najdete v obchodních podmínkách v menu eshopu.


Adresa pro zasílání do servisu:

Xtech electronics s.r.o. - servis

Palackého 295

271 01 Nové Strašecí


Zboží zasílejte pokud možno vždy kompletní a doporučujeme také v původních obalech. Neručíme za případná poškození či ztráty během přepravy. Ke zboží vždy přiložte podrobný popis závady či problému a kontakt na Vás. Zásilky bez popisu závady a neoprávněné reklamace budou bez opravy vráceny zpět a to na náklady majitele zboží. Před odesláním si vždy zálohujte Vaše data ze zařízení - náš servis nenese za data žádnout odpovědnost. Lhůta pro vyřízení reklamací je obvykle okolo 10-15 pracovních dnů, u složitějších případů max. 30 dnů dle zákona.


Upozorňujeme, že záruka zaniká obzvláště v těchto případech:  • vypršela záruční lhůta nebo nelze ze strany kupujícího prokázat datum nákupu.

  • zboží bylo mechanicky poškozeno, např. zlomené či vytržené kabely, promáčknutá tlačítka, rozbitý či prasklý dotykový panel či displej apod.

  • zboží bylo poškozeno následkem pádu, nárazu, prohnutím či vniknutím kapaliny.

  • byla poškozena, odstraněna nebo falsifikována záruční plomba nebo výrobní číslo.

  • do zboží byl učiněn zásah jakoukoliv osobou, např. rozebírání, vlastní úpravy apod.

  • zboží bylo používáno v rozporu s návodem k obsluze.

  • zboží bylo používáno k jiným účelům než pro domácí nebo kancelářské použití.

  • zboží bylo používáno nevhodným způsobem nebo v nevhodném prostředí, např. prašné či vlhké prostředí, vniknutí jakékoliv kapaliny apod.

  • záruku také nelze uplatnit na ty parametry výrobku, které jsou v souladu s parametry výrobce a jsou v dané třídě a cenové kategorii obvyklé.


Pozáruční servis a další placené servisní služby poskytujeme na stejné kontaktní adrese. Pokud potřebuje zjistit cenu pozáruční opravy či náhradních dílů, pište prosím na servis@xtech.cz a uveďte také přesný název výrobku, výrobní číslo a číslo nákupního dokladu.Zboží k nám nelze zasílat na dobírku nebo nevyplaceně apod. - takové zásilky nebudou z naší strany v žádném případě přijmuty.Pokud máte nějaké nejasnosti či dotazy ohledně reklamací, neváhejte nás prosím kontaktovat - rádi Vám pomůžeme.

Kontakt

Telefony:
313 573 401 (prodejna)
602 330 600 (eshop)
603 706 833 (sklad, servis)
603 706 833 (Zásilkovna)


Email: xtech@xtech.cz

 

Bankovní spojení:

Fio banka, a.s.
Č. účtu: 2800262550/2010
Komerční banka, a.s.
Č. účtu: 107-2275630297/0100


XtechSoftware
Program XtechData
Exporty a importy dat (CSV, XML ...) z programu Pohoda pro Podání online České pošty, PPL, Toptrans, GLS, DPD, InTime WE|DO, Geis, GLS, Zásilkovna, Uloženka a dalších, kontrola zásilek, emaily, SMS...
Vše co potřebujete pokud máte eshop, Pohodu a posíláte zásilky.


www.XtechData.cz

Platební metody

Poslední aktualizace

28.11.2022 05:27

Výběr měny

© 1991 - 2022 Xtech electronics s.r.o., Všechna práva vyhrazena.